מרכז גריאטרי שיקומי טבריה

מרכז גריאטרי שיקומי טבריה

חפש מרכז
צור קשר
קטגוריות ראשיות

מרכז גריאטרי שיקומי טבריה

כתובת: רח הניצחון 13, טבריה
אזור מתן שרות: צפון
מנהל: לילך כהן
טלפון: 04-6717170
סלולרי: 054-5558734
פקס: 04-6715757
דואר:

בית אבות סיעודי - עמל טבריה

בית אבות סיעודי - עמל טבריה

את בית האבות עמל טבריה מנהלת הגב' לילך כהן, המנהל הרפואי של הבית הינו ד"ר ספואת אבו ריא והצוות המקצועי זמין 24 שעות ביממה לכל מטופל, בני המשפחה ולכל סוגי הטיפול הנדרשים, כגון: טיפול בי פאפ, חמצן, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, שיקום וכדומה.

כמו בכל בתי האבות הסיעודיים שמפעילה קבוצת עמל ומעבר, כך גם בעמל טבריה, מקדיש הצוות זמן רב ומשאבים לטיפוח הפן החברתי ולהעשרת שעות הפנאי של דיירי הבית ובני משפחותיהם. כך, בין היתר, נערכים בבית ערבי שירה וריקוד, ערבי בינגו ועוד.

עמל טבריה מותאם כיום לכ-240 דיירים, ובעתיד צפויה קבוצת עמל ומעבר להוסיף לבית גם מחלקת דיאליזה וטיפול בדיירים מונשמים ובכך תוכל להשלים את סל הפתרונות והשירותים שהיא מעניקה לקשישי אזור הצפון ובני משפחותיהם.
כל מטופל אשר מגיע לבית האבות זוכה בליווי אישי ע"י אנשי המקצוע של קבוצת עמל ומעבר, הארוחות הניתנות בנויים ע"פ תפריטי דיאטיקנים מקצועיים והתכנית הטיפולית משלבת בתוכה שעות פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק ע"פ צרכי המטופל.

בית אבות בצפון

הבית ממוקם באזור אסטרטגי בטבריה ונותן שירות לכל אזור הצפון ולכל סטטוס בריאותי של הקשיש, בין אם הנו זכאי משרד הבריאות, משרד הביטחון, הרווחה או מעוניין בשירות פרטי.

בואו לבקר ולהתרשם מהמקום.
מנהלת הבית: לילך כהן, טלפון נייד: 054-5558734

קיראו עוד עלבית אבות סיעודי ולתשושי נפש בטבריה באזור כנרת, גליל והצפון באתר חיצוני ובידקו מקומות פנויים.
באתר החיצוני תוכלו גם לקרוא חוות דעת על בית החולים השיקומי גריאטרי בטבריה המיועד גם לסיעודיים ולתשושי נפש. כל חוות הדעת אומתו ונכתבו על ידי דיירים או בני משפחתם.
כל הזכויות שמורות לעמל ומעבר | מפת האתר