אחות פרטית

אחות פרטית

חפש מרכז
צור קשר
אחות פרטית
אחות פרטית

הזמנת אחות סיעודית פרטית

הזמנת אחות פרטית מתאפשרת כיום בקופות החולים באמצעות ביטוח בריאות פרטי, או בהזמנה ישירה מחברת סיעוד. ניתן להזמין בקלות אחות פרטית לכל בית פרטי, אך הדבר כרוך במחיר לא קטן בדרך כלל. על מנת להוזיל עלויות, וכדי להזמין אחות פרטית במחיר שווה לכל נפש, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין חברות הסיעוד השונות. כמו כן, מומלץ לברר מהי תדירות ביקור האחיות, ואת משך השהות שלהן בכל ביקור.

אחות פרטית לאחר ניתוח

מצבם של מטופלים רבים לאחר ניתוח דורש השגחה צמודה ולאורך זמן, ומשפחות רבות מתקשות לספק ליווי הדורש מהן מאמצים רבים שכאלה: הזמן הרב הדרוש להשגחה גוזל ימי עבודה וזמן, שהרבה פעמים אי אפשר לפנות. חברות סיעוד שונות חוסכות דאגות אלה מבני המשפחה והן מציעות שירות החלמה לאחר ניתוח. נוכחות צמודה של אחות לאחר ניתוח יכולה להקל באופן משמעותי על משפחת המטופל, וגם לדאוג לטיפול רפואי מיטבי למנותח.

שירות האחות הסיעודית לאחר הניתוח

הצמוד של האחות דואג לכל הצרכים של המטופל במהלך המנוחה מהניתוח: תקשורת רציפה עם המטופל, בדיקת הנתונים הרפואיים, שיחות חולין להקלת תחושת הבדידות והכאב ועוד. אך מעבר לכל אלה, אחות פרטית לאחר הניתוח בקיאה בהרבה מבני המשפחה בכל הנוגע לעניינים רפואיים, וביכולתה לאבחן בעיות ואירועים לא צפויים בצורה מדויקת. כדי לבחור אחות פרטית טובה ומקצועית כדאי לפנות לאחת מחברות הסיעוד המקצועיות בארץ. חברות אלה דואגות לספק למטופלים את האחיות המיומנות ביותר, למשך הזמן הרב ביותר.

שמירה פרטית בבית החולים חולים

סיעודיים רבים זקוקים להשגחה של אחות פרטית, מפני שהמצב הבריאותי העדין בו הם נמצאים דורש השגחה מתמדת. דבר ידוע הוא ששירותי הבריאות הציבוריים בישראל אינם נמצאים במצב טוב: צוותי האחיות קורסים תחת העומס והם אינם מסוגלים לתת מענה הולם למטופלים הרבים. לכן, למטופל סיעודי שזקוק לשמירה פרטית בבית החולים מומלץ לפנות לחברה סיעודית מקצועית, שתספק שירות ליווי צמוד ומקצועי. אחיות סיעודיות מקצועיות נשארות ללוות את המטופלים בבתי החולים, והן שמירה פרטית בבית החולים מעניקות להם את הטיפול הטוב ביותר.

אחות פרטית ללילה

עקב מצבה הירוד של הרפואה הציבורית בישראל, מטופלים סיעודיים רבים נשארים ללא השגחה מספקת מצד האחיות. משימת ההשגחה במקרים כאלו מוטלת על קרובי המשפחה, אך המציאות הכלכלית בארץ אינה מאפשרת החסרת ימי עבודה מרובים. הפתרון האופטימלי למצב כזה הוא הזמנת אחות פרטית ללילה מ- חברת סיעוד. האחות הפרטית דואגת לכל צרכי המטופל הסיעודי: היא מעניקה לו שמירה פרטית בבית החולים, מטפלת בכל בעיותיו ומארחת לו חברה בכל רגע.

מה כדאי לבדוק כשמזמינים אחות פרטית?

הזמנת אחות פרטית מחברת סיעוד מקלה באופן משמעותי על חיי המטופלים ומשפחותיהם. כשמזמינים אחות פרטית ללילה מ- חברת סיעוד, רצוי לבדוק את משך השהות המדויק, כדי שיהיה אפשר להחליף אותה באופן עקבי. כמו כן, את שירות הליווי הרפואי של האחיות הפרטיות כדאי להזמין בהתראה מוקדמת ככל האפשר. הזמנת אחות פרטית כיום איננה מותרות, אלא צורך אמיתי של המטופל הסיעודי ומשפחתו.

לוגו אתר בטעינה
כל הזכויות שמורות לעמל ומעבר | מפת האתר