חברות סיעוד - חברת סיעוד

חברות סיעוד - חברת סיעוד

חפש מרכז
צור קשר
חברות סיעוד - חברת סיעוד
חברות סיעוד - חברת סיעוד
רשת עמל ומעבר - הינה הרשת המובילה בישראל לפתרונות סיעוד כוללים. חברות סיעוד בפריסה ארצית והתאמת עובד/ת סיעודית בהתאם לצרכים היחודיים שלכם.

חברות סיעוד – הגודל כן קובע

בזכות שיפור בתנאי החיים וביכולות של הממסד הרפואי, תוחלת החיים הלכה וגדלה בשנים האחרונות. עובדה זו הובילה לתנאים דמוגרפיים חדשים ולשינויים בכל הנוגע לגודל פלח האוכלוסייה המבוגרת. שינויים אלו מובילים לשאלות, צרכים ואתגרים חדשים שהולכים ותופסים חלק מרכזי מסדר היום של המדינות בעולם המערבי. שאלות בכל הנוגע לגיל הפנסיה חוזרות ועולות, אך חשוב מכך, ישנו צורך גובר בשיפור ושכלול אמצעי הטיפול באוכלוסייה זו. ההתמקדות בגיל השלישי מובילה גם לתמורות ולשיפורים ניכרים בטיפול בקשישים, כאשר המגמה היא לנסות ולהעלות לא רק את תוחלת החיים אלא גם את איכות החיים ככל הניתן. חברת סיעוד היא חלק מרכזי מאותו מהלך של שיפור השירות עבור טיפול בקשישים.

כמה עובדות חשובות על חברות סיעוד

חברות הסיעוד צמחו מתוך הצורך ההולך וגובר לתת מענה טיפולי לקשישים. מבחינה סטטיסטית, יותר ממחצית מהאנשים שעברו את גיל 84 זקוקים לטיפול סיעודי, אך מעבר לאלו, ישנו פלח אוכלוסייה גדול שזקוק לטיפול סיעודי מסיבות שונות ומגוונות. נכון להיום, הבחירה הנפוצה לסיעוד הינה העסקת עובד זר דרך חברת סיעוד, כאשר תהליך קבלת האישור הוא בן כמה שלבים.

כיצד מתחילים?

ראשית, יש לציין שהיתרי העסקת עובד זר לטיפול בקשיש ניתנים לקשישים אשר אינם נמצאים במסגרות שונות, כגון בתי חולים, מרכזי שיקום וכדו'. ההחלטה בין הכנסת קשיש למחלקה או מוסד לבין טיפול בבית, אינה פשוטה ומוטב שתיעשה בליווי אנשי מקצוע. עם זאת, יש לציין שבחלק גדול מהמקרים קל לשמור על איכות חיים גבוהה יותר כאשר יש מטפל השוהה עם הקשיש. השינויים והקשיים במצב סיעודי, הפיסיים והפסיכולוגיים, יכולים להיות מכבידים יותר כאשר נוסף אליהם הצורך להתרגל לסביבה חדשה ולא מוכרת.

מקומן של חברות הסיעוד

בגלל ריבוי הפרטים והנטל הבירוקראטי, חברת סיעוד היא גורם חשוב בתהליך. היא מסייעת למשפחה בכל תהליך קבלת האישור, כך שהוא מואץ, נוח וקל, מלווה את המשפחה לאורכו ודואגת לכך שהבחירה במטפל הסיעודי תהיה נכונה ותואמת לצרכי הקשיש. חברת סיעוד, למעשה, יכולה לסייע כבר מהשלב הראשוני של הכרת הצרכים של הקשיש והתאמת עובד זר מתאים עבורו. זאת תודות לכך שלחברות הסיעוד יש מנגנון מיון עובדים ומאגר עובדים זרים סיעוד מהטובים בתחומם. חברות הסיעוד אחראיות לטיפול ודואגות לפיקוח, תוך כדי שמירת קשר עם משפחת המטופל והמטופל עצמו, לשם ביצוע בקרת איכות כוללת בכל הנוגע לשרות הניתן.

היתרונות של חברות סיעוד גדולות

בשל מורכבות ורגישות התהליך, מומלץ להעדיף חברת סיעוד גדולה ומבוססת. ראשית, בשל מידת הניסיון וההכרות שיש לחברות מעין אלו עם הצרכים והרגישויות השונים שעולים בטיפול בקשיש סיעודי. שנית, בזכות המאגר הרחב של המטפלים, חברות סיעוד אלו יעילות יותר. מאגר רחב של מטפלים סיעודיים היכולים לעזור בעת הצורך ובמצב בו הצרכים של הקשיש משתנים, מאפשר לחברות הסיעוד הגדולות לספק פתרון לכל בעיה שעולה מבלי שתתבצע פגיעה בתהליך הטיפול. דווקא במצב סיעודי, אשר מביא איתו מידה רבה של חוסר אונים, חברת סיעוד גדולה יכולה לספק ביטחון. כך גם במקרים של אי התאמה בין העובד הזר לקשיש או במקרים חריגים, כגון מחלה של העובד או יציאתו לחופשה. בכל מקרה או בעיה ישנו פתרון מידי, זמין ונוח, אשר לא יפגע בתהליך הטיפול ולא יצריך מהמשפחה להיאבק בניסיון למצוא חלופה הולמת. חברה סיעודית גדולה ערוכה בצורה טובה יותר לתת מענה לכל צורך ובכל שלב, החל מקבלת האישור והבחירה של העובד הזר ועד הליווי והפיקוח על תהליך הטיפול לפי צרכי הקשיש.
לוגו אתר בטעינה
כל הזכויות שמורות לעמל ומעבר | מפת האתר