טיפול סיעודי עובדים זרים לסיעוד כל המידע

טיפול סיעודי עובדים זרים לסיעוד כל המידע

חפש מרכז
צור קשר
טיפול סיעודי עובדים זרים לסיעוד כל המידע
טיפול סיעודי עובדים זרים לסיעוד כל המידע
זקוקים לעובד זר סיעודי? מעוניינים לממש זכאותכם לשעות סיעוד הקישו כאן!

השמת עובדים זרים

תחום הסיעוד הוא התחום המוביל כאן בישראל וגם בעולם בהשמת עובדים זרים. חברות רבות מציעות היום שירות השמת עובדים זרים וישראלים, המחזיקים בידיהם הסמכה סיעודית מתאימה וכל היתרים הנדרשים על פי חוק. על מנת שעובדים זרים לסיעוד יוכלו לעבוד כמטפלים סיעודיים בישראל עליהם לעבור כמה וכמה בדיקות מטעם מוסדות המדינה בסופן הם מקבלים היתר עבודה. מצד שני, על מנת שהמטופל הזקוק לטיפול סיעודי יוכל ליהנות מטיפול סיעודי באופן חוקי, גם עליו מוטלת חובה לבצע כמה פעולות להשגת ההיתר המתאים.

• בקשה להיתר –להעסקת עובד זר מרשות האוכלוסין וההגירה מטעם משרד הפנים.
• תביעה לביטוח לאומי -לגמלת סיעוד במהלכה המטופל עובר מבחן תלות הקובע האם הוא נחשב לסיעודי.
• בקשה להבאת עובד זר –ויצירת קשר עם חברת השמת עובדים זרים.
• הצהרה -בטרם הוא מתחיל לקבל את שירותי הסיעוד, יש להצהיר על כך רשמית מול מוסדות המדינה.

טיפול סיעודי בבית

לטיפול סיעודי בבית זקוקים מטופלים רבים: אנשים קשישים המתקשים לבצע פעולות יום יומיות עקב ירידה בתפקוד המנטאלי או הפיזיולוגי, אנשים לאחר נפילה (תופעה מאוד נפוצה בגילאים מבוגרים אך לא רק) ואנשים הנמצאים בשלב החלמה ממחלה, אשפוז או ניתוח (כולל חולים אנקולוגיים). חברות סיעוד מציעות שירות של מטפלים סיעודיים בבית, בהתאם לרמת התפקוד של המטופל: שירות 24/7, מספר ימים בשבוע או מספר שעות ביום. בדרך כלל השירות יכלול תחזוקה שוטפת של הבית ולא רק טיפול במטופל עצמו.

אשפוז סיעודי

ישנם מקרים בהם מצבו התפקודי והרפואי של המטופל הסיעודי אינו מאפשר להמשיך לטפל בו בביתו, זאת בשל העדר התנאים המתאימים. לכן קיימת אופציה לבחון את האפשרות של אשפוז במוסד רלוונטי. את סוג המוסד בוחרים בהתאם למצבו המנטאלי והפיזיולוגי של המטופל: תשוש נפש, סיעודי מורכב או הנשמה ממושכת. מחלקות למטופלים סיעודיים ותשושי נפש מצויות בבתי חולים גריאטריים ומוסדות לאשפוז ברישוי ובפיקוח משרד הבריאות. על מנת להסדיר את תהליך האשפוז ניתן לפנות ללשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריכם או ל- חברת סיעוד.

החלמה לאחר ניתוח

שירות טיפול סיעודי ניתן להזמין גם במהלך החלמה לאחר ניתוח, אשפוז או מחלה. במיוחד כשמדובר באנשים קשישים הליך זה הוא מאוד ממושך ומורכב. הפצעים מתאחים באיטיות, המנגנון של המערכת החיסונית חלש מתמיד והתפקוד הפיזיולוגי מקשה על ביצוע פעולות הכי קלות. לכן יש צורך להצמיד לאדם המחלים מטפלת סיעודית מקצועית שתסייע לו בביצוע פעולות כמו אכילה, רחצה, הלבשה, ניידות, היגיינה אישית, ליווי וסידורים שונים.

דיור מוגן סיעודי

למטופלים הזקוקים לטיפול סיעודי 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע קיימת אפשרות להיכנס לדיור מוגן סיעודי. מדובר בצורת סיעוד שונה מזו שמציע בית אבות סיעודי, בעיקר בזכות רמת השירות ואיכות המגורים הגבוהה, הן באשר ליחידת הדיור בה מתגורר המטופל והן באשר לרמת הביטחון, תרבות ופעילויות פנאי המצויות במקום.


לוגו אתר בטעינה
כל הזכויות שמורות לעמל ומעבר | מפת האתר