ליווי לקראת פרידה

ליווי לקראת פרידה

חפש מרכז
צור קשר
ליווי לקראת פרידה
ליווי לקראת פרידה
על אמי לא דיברנו אף פעם, אף לא מילה אחת. גם לא על עצמנו, גם לא על נושאים שיש בהם ריח של רגש"... עמוס עוז מתאר את חווית מחלתה ופטירתה של אם המשפחה, בספרו "על אהבה וחושך".

במשפחות רבות הפחד מהלא נודע ומהשינוי הצפוי הופכים את הנושא ל"טאבו" רגיש, כזה שלא מדברים עליו - דווקא בשעה שבה עלינו לשאוב כוח מבני המשפחה, להתמודד ולקבל החלטות מורכבות. כאשר אנו חשים קושי להתמודד בכוחות עצמנו עם השאלות הקשות שמתעוררות ועם הרגשות הגואים, חשוב לדעת שיש למי לפנות.

עמל ומעבר, החברה הגדולה בישראל בתחום שירותי הסיעוד המסייעת לאתר ולהתאים מטפלים סיעודיים למטופלים הזקוקים להם, נטועה עמוק בתחום השירות לאדם ולה יד מקצועית ומיומנת להגשת תמיכה עצה והכוונה בצמתי החלטות גורליות. דווקא בשעת הפרידה מהיקרים לנו, אנו רואים בשירות הגשמה של חזוננו – מתן משמעות אחרת לזקנה ולמשברים המלווים אותה.

עוזרים לכם להיפרד לשלום

שנים של ניסיון מקצועי בסיוע בהתמודדות, תמיכה והכוונה במצבים הדורשים חמלה והבנה אמיתית כגון אלו, לימדו אותנו כי ניתן לסייע. באמצעות ליווי ויעוץ מקצועי ניתן להפוך את התקופה האחרונה בחיים למסע הנותן משמעות לחיים ומביא להשלמה ולחיים בשלום עם הגעגוע והכאב המלווים כל פרידה - לחבק, להקשיב, להשלים.

השירותים שאנו מציעים

סעד רוחני ונפשי - לשאלות משמעות החיים והמוות, ולתהליכי הפרידה בשלום, הכנה לשלב הפרידה, ליווי ויעוץ רפואי לשאלות העולות, בין שהחולה במסגרת משפחתית, בית אבות סיעודי או בית חולים ובין אם הוא מטופל על ידי קרובי משפחה או מטפלים סיעודיים.

אנו מסייעים בליווי המשפחה לגבש טקסי הזיכרון ההולמים את אורח חייה : בתמיכה וסיוע לכל אחד מבני המשפחה מול האובדן ובליווי המשפחה בצמתי ההחלטות המכריעות, בייעוץ וסיוע לוגיסטי ובתכנון שנת האבל.

הצוות המקצועי שלנו כולל: רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים סיעודיים, מרפאים אלטרנטיביים, עורכי דין, אנשי דת, מטפלים סיעודיים ואנשי לוגיסטיקה.

לוגו אתר בטעינה
כל הזכויות שמורות לעמל ומעבר | מפת האתר