ליווי מטפלים סיעודיים

ליווי מטפלים סיעודיים

חפש מרכז
צור קשר
ליווי מטפלים סיעודיים
ליווי מטפלים סיעודיים
לחוש במשמעות דרך נתינה

מטפלים סיעודיים בהם עובדים זרים לסיעוד בחברה שלנו, הם הראשונים הבאים במגע יומיומי וקרוב עם הקשישים ובני המשפחה – הן בטיפולי הבית והן במסגרת בתי אבות סיעודיים.

* עובדים זרים המשתלבים בישראל כמטפלים סיעודיים, הם אלה המגיעים למגע אינטימי וקרוב ברגעי מתח, דאגה ומבוכה ונמצאים עם הקשישים ברגעים הקשים ביותר שלהם.

כמו בכל מקצוע טיפולי, גם מטפלים סיעודיים זקוקים למשאבים מנטליים יוצאי דופן על מנת להמשיך ולהיות סבלניים, נינוחים, מבינים, מקשיבים, חרוצים ומחייכים כל שעה, בכל יום ובכל השנה.

מתוך ניסיוננו המקיף בתחום הסיעוד בארץ, למדנו כי באמצעות בנייה של תכניות הכשרה והעשרה וליווי רציף של עבודת מטפלים סיעודיים (עובדים זרים לסיעוד או מקומיים), ניתן להעניק משמעות לעבודתם ולהעשיר את חייהם – ודרך כך גם את אלו של המטופלים, הזוכים לסיעוד רגיש יותר ומקצועי.

באמצעות מפגשי מטפלים סיעודיים, אשר מטפלים בבית או במסגרת בית אבות סיעודי, אנו מקיימים השתלמויות וסדנאות מקצועיות ורגשיות. בסדנאות אלה אנו מזמינים את המשתתפים לא רק לדעת יותר אלא גם להתבונן, לחשוב ולשתף את האחרים בשאלות כמו: "מה זה להיות מטפל/ת בשבילי ? מאין אני שואבת את הכוחות והאהבה ?".כיצד אני מחדשת את הכוחות הנפשיים להמשיך ולטפל במסירות יום יום במטופל הסיעודי.

פעמים רבות, אנו יוצאים מחוזקים ובטוחים עוד יותר בעשייה ובאמונה ממפגשים אלו. אנו שמחים לגלות בכל פעם מחדש כי בעבודה עם קשישים יש לנו הרבה מה ללמוד על עצמנו, על חיינו ועל יכולתנו להיות עם האחר ובשבילו.

לעיון בסיפורים אישיים של מטפלות סיעודיות לחץ כאן

לוגו אתר בטעינה
כל הזכויות שמורות לעמל ומעבר | מפת האתר