משפרים איכות חיים

משפרים איכות חיים

חפש מרכז
צור קשר
משפרים איכות חיים
משפרים איכות חיים
לכבוד: הנהלת "עמל בשרון" רעננה    07.07.2013
מצבו הבריאותי של בעלי התדרדר משמעותית בשנים האחרונות: מחלת פרקינסון כרונית, אי ספיקת לב, לא מסוגל לעמוד על הרגליים, מוגבל בדיבור ובתנועות גוף, עם זאת צלול לחלוטין, ללא הפרעות ומגבלות שכליות. טיפול ביתי כבר לא היה מספיק לתנאי מצבו.
לאחר 60 שנה של חיי נישואים מאושרים, לאחר ביקורים רבים לעיתים קרובות בבתי חולים, הגענו להבנה שהוא זקוק למוסד סיעודי. לאחר הכרתנו עם מספר אפשרויות, החלטנו להירשם ל"עמל בשרון", שם הוא אושפז ב21 במרץ 2013 במחלקה 18, במצב של נפיחות רבה ופצעי לחץ.
קבלה אותנו למחלקה האחות אחראית נדיה, במסירות רבה. באותו יום הבחנו בניקיון מושלם וסדר, זה מאוד שמח אותנו. מאז אשפוזו במחלקה ראינו טיפול מסור של העובדים, יחס טוב ותשומת לב רבה של הרופא גריגורי ודוקטור קטיה. מצבו של בעלי בחודשים האחרונים מאז אשפוזו השתפר בהרבה, ירדה הנפיחות, ומצב פצעי הלחץ השתפר.
בביקורים היומיומיים, בעלי מספר לי את התרשמותו וחוויותיו במחלקה: לאחות אחראית נדיה הוא קורא "קרן אור של תיקווה", בעיניים עצומות הוא מזהה את ידיה החמות ונעימות, כשהיא נגשת אליו "עוברת המועקה והכאב" כך מספר. היבחנו ביחס של אכפתיות ומסירות גם לחולים נוספים במחלקה. תחת ניהולה אנחנו רואים צוות מסודר וחברותי, משפחתינו מאוד מודה ל"עמל בשרון" ולצוות העובדים במחלקה 18 על טיפול מסור ולדאגה לבעלי. אנו רוצים להודות במיוחד לאחות אחראית נדיה וכמו כן גם לצוות הרפואי: אלנה, בלה, פאתן ובוריס, אנו מודים גם לעובדים בצוות המטפל: אלכסנדר, מונדר, ניהאד, נתן, מאחארי, אדוניה, אדחנום, קסטה, בחרה, ואנדמו.
 
תודה מקרב לב,
                                                                                                               משפחת דרייסין 
לוגו אתר בטעינה
כל הזכויות שמורות לעמל ומעבר | מפת האתר